Jóga pro muže

Saša

Saša

Terapeutická jóga pro muže

11.01.2019
07:45 - 9:00
Cena: 210 Kč

Jedná se o sestavu 16 jógových cviků, které jsou doplněné o intenzivní dechové techniky. Je to sestava dynamická, složená ze cviků, které jsou zaměřeny na stimulaci žláz s vnitřní sekrecí, tedy žláz, které vylučují do těla hormony a ty následně cirkulují v krevním oběhu a ovlivňují funkci vzdálených orgánů. Cviky v sestavě také odstraňují bloky v oblasti celého pohybového aparátu.
CVIKY SESTAVY JSOU VELMI JEDNODUCHÉ A MOHOU JE CVIČIT TAKÉ MUŽI, KTEŘÍ NEMAJÍ ŽÁDNÉ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.
Autorkou této terapeutické metody je Dinah Rodrigues(90let). Dinah pochází z Brazílie. Józe se věnuje více než 60 let. Vystudovala psychologii, ale hlavně je celosvětově známou a uznávanou jógovou lektorkou a terapeutkou. Sestavu HJT vytvářela přibližně 20 let, vše konzultovala s uznávanými jógovými učiteli, ale také lékaři a fyzioterapeuty.
Sestava HJT je účinná jako celek, nemělo by se měnit pořadí cviků, ani by se neměly jednotlivé cviky provádět samostatně.
Sestava působí na všech úrovních: fyzické, emoční, mentální a duchovní. Součástí sestavy je harmonizace energie, která má psychosomatické účinky, pomáhá tedy odstraňovat fyzické problémy, které vznikly na úrovni psychiky.
Jako dárek pro všechny účastníky kurzů Dinah Rodrigues přidala k sestavě protistresové techniky, které je možné aplikovat kdykoliv, nezávisle na sestavě HJT. Tyto techniky příznivě ovlivňují psychyku, odbourávají stres a zklidňují mysl.

Hormonální jóga pro muže pomáhá při následujících problémech:
syndrom vyhoření
pocit fyzikého a psychického vyčerpání
únavový syndrom
nespavost
problémy s prostatou (vhodné také jako prevence)
problémy spojené s andropauzou ( snižování hladiny hormonu testosteronu)
problémy s erekcí
nízké libido
neplodnost
špatné výsledky spermiogramu
únik moči
snížená funkce štítné žlázy
problémy s trávením
nadváha
stres
HJ celkově podporuje plodnost, pomáhá posilovat imunitu a omlazovat tělo.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace