Kurz Jóga pro maminky s hlídáním dětí

Jóga pro maminky s hlídáním dětí - možnost drop in

10.01.2019
15:00 - 16:00
Cena: 300 Kč

Jde o speciální koncept, kdy bude plně věnován čas maminkám, ale i dětem. Lekce pro maminky je vedena formou jógové terapie a lekce pro děti, je o všestrannosti a podpoře rozvoje dovedností. Jóga, která je určená převážně maminkám po porodu s miminky od 2 měsíců do 3 let. V hodinách se věnujeme dechovým technikám, jógové terapii, ale i protažení a posílení nejvíce přetěžovaných oblastí (šíje, ramena, trapézy, lopatky, bedra) a oblasti pánevního dna. Jemně zapojujeme přímé a šikmé břišní svaly k posílení středu, který je po té oporou pro přetěžovaná bedra, s ohledem na aktuální stav břišní stěny (popřípadě zapojujeme cviky na odstranění diastázy). Pomocí přirozených pohybových vzorců odstraňujeme jednostranné přetížení a svalové dysbalance. Každá hodina je tak o respektování vlastního těla a individuálním přístupu. Lekce je vhodná i pro těhotné (od II. trimetru).

Kurz pro maminky vede Nela Anna Perglová - zdravotní sestra, která se vydala cestou zkoumání a pozorování lidského těla a duše... Magistra ošetřovatelství se specializací na klinické obory a psychologii, certifikovaná lektorka jógy II. stupně a certifikovaná lektorka SM systému, studuje jógovou terapii, pravidelně navštěvuje kurzy a workshopy zaměřené na funkční pohybový aparát a přístupy založené na sebezkoumání pohybových vzorců.

Hlídání dětí s dětskou jógou vede Stázka Srbová lektorka jógy s původní profesí zdravotní sestry. Zdravotní sestra a certifikovaná lektorka jógy. Práce u lůžka v nemocnici ji přivedla na cestu jógy. Získané vědomosti se snaží předávat během lekcí. Hlavním cílem je vnímání a porozumění vlastnímu tělu, které v dnešní uspěchané době často neposloucháme. Pro více informací nás kontaktujte na info@shantigarden.cz. .

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace